Nowoczesna zabudowa meblowa w obiektach szpitalnych

O 30% więcej przestrzeni magazynowej na tej samej powierzchni

Jednym z problemów, z którym borykają się obecnie szpitale są ograniczone warunki lokalowe jakimi dysponują. Intelimedical przygotowała dla Państwa linię medycznej zabudowy meblowej pozwalającą zoptymalizować przestrzeń składowania, a tym samym zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez meble nawet o 30%.

Oferowana przez nas zabudowa może być wykonana w dowolnym standardzie, począwszy od niedrogich regałów modułowych, a skończywszy na zabudowie pod wymiar wykonanej w wybranej wspólnie z Państwem technologii.

Nasi konsultanci posiadają doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji powierzchni meblowej w każdym z pomieszczeń placówki ochrony zdrowia: w magazynach centralnych, aptekach szpitalnych, laboratoriach, blokach operacyjnych, magazynkach oddziałowych i gabinetach zabiegowych oraz w zapleczu socjalnym i pomieszczeniach biurowych.

Tradycyjne meble szpitalne

Wady dotychczas stosowanych regałów magazynowych

W przypadku standardowych regałów wymagane są przerwy i puste miejsca, aby uzyskać dostęp do produktów leżących z tyłu półek.

Użytkownikowi trudniej jest dosięgnąć do produktów leżących na górze.

Personel nie widzi tych produktów, które są przechowywane w głębi półki, przez co istnieje ryzyko przeterminowania się leków i wyrobów medycznych.

Nowoczesna zabudowa Intelimedical

Więcej przestrzeni i lepsza organizacja

Kosze są w pełni wysuwane, dzięki czemu nie są potrzebne żadne przerwy między nimi. Nie traci się żadnego miejsca. Zapewniony jest łatwy dostęp do produktów umieszczonych z tyłu kosza.

Łatwa widoczność i ergonomiczny dostęp do wszystkich koszy na wyższych poziomach

Kosze wyposażone są w blokadę.
Po wysunięciu kosza można go bezpiecznie pochylić, nie ryzykując jego wypadnięciem.

Umożliwia to łatwy dostęp do produktów umieszczonych z tyłu pojemnika

Wybrane realizacje

Przykładowe instalacje mebli medycznych oferowanych przez Intelimedical

Od 30% do 50% więcej przestrzeni magazynowej na tej samej powierzchni

Close
Go top