Nowoczesne i trwałe wózki funkcyjne

W pełni kompatybilne z modułami logistycznym Intelimedical

Oferowane przez Intelimedical wózki funkcyjne są w pełni kompatybilne z modułami logistycznymi. Dzięki wykorzystaniu w wózkach tego samego modułu, co w zabudowie meblowej, wózkach transportowych i regałach magazynowych, personel może w prosty sposób uzupełniać zawartość wózka. Jednocześnie wózki korzystają z tych samych udogodnień, co pozostałe elementy zintegrowanego systemu logistycznego Intelimedical: przegródek i podziałek, uchwytów etykiet, oznaczenia kolorystycznego itp.

Wózki zabiegowe

Uniwersalne i funkcjonalne

Nasz wózek zabiegowy jest wysoce elastyczny – zarówno pod względem konfiguracji szuflad, jak i konfiguracji przedziałów oraz akcesoriów. System jest całkowicie modułowy pod względem pojemników i szuflad, a także kolorów uchwytów i frontów szuflad.

Wszystkie przegródki szuflad są wykonane z tworzywa ABS i można je całkowicie wyjąć w celu uzupełnienia zapasów i czyszczenia. Oferujemy nowoczesne wózki o w pełni polimerowej konstrukcji oraz wózki o konstrukcji stalowej.

Wózki lekowe

Wózki do rozwożenia i podawania leków

Oferowane przez Intelimedical wózki lekowe są wyposażone w przenośną kasetę na leki.
Ta czteropoziomowa kaseta zawiera od 16 do 24 pojemników. Każdy z pojemników może być podzielony dodatkowymi przegródkami, a na froncie pojemnika można umieścić etykietę z kodem pacjenta lub numerem sali.

Dostęp do leków można zablokować centralnym zamkiem. Kaseta na leki jest zamontowana na prowadnicach teleskopowych, dzięki czemu można ją łatwo wyjąć i wymienić.

Wózki anestezjologiczne

Wygodny dostęp do leków i sprzętu anestezjologicznego

Nasze wózki anestezjologiczne mogą być skonfigurowane jako podstawowe 5-szufladowe lub 10-szufladowe mobilne stacje anestezjologiczne o dużej pojemności.

Szuflady można łatwo podzielić na maksymalnie 40 przegródek, aby zaspokoić potrzeby związane z przechowywaniem leków. W razie potrzeby można dodać wiele akcesoriów dostarczanych przez Intelimedical lub innych dostawców, w tym ramiona monitora, pompy itp.

Wózki ratunkowe

Dostęp do sprzętu i leków w nagłych przypadkach

Wózki ratunkowe oferowane przez Intelimedical można łatwo rozpoznać po jaskrawoczerwonych frontach szuflad.
Wyposażone sąw blokadę umożliwiającą 100% kontrolę nad zapasami przechowywanymi w wózku, pomiędzy procedurami resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wózki pediatryczne posiadają oznaczenie kolorystyczne zgodne z systemem Broselow w celu łatwego dostępu do leków i wyrobów medycznych odpowiednich do wieku pacjenta.

Wózki robocze

Łączą w sobie pojemność stacjonarnych mebli z mobilnością wózków

Mobilna stacja robocza Intelimedical ma bardzo dużą pojemność (10 szuflad) i doskonałą mobilność.

Może służyć jako stacjonarne rozwiązanie na oddziale intensywnej terapii lub oddziale intensywnej opieki medycznej i można go łatwo wymienić na czysty wózek, gdy do sali przybywają nowi pacjenci. Takie mobilne rozwiązania eliminują potrzebę stosowania stałych szafek meblowych, które mogą być trudne w czyszczeniu i stanowić zagrożenie epidemiologiczne.

Wózki o małych gabarytach

Wózki zabiegowe o wysokiej mobilności

Wózki te są niezwykle lekkie i zwrotne, dzięki czemu idealnie nadają się do obchodów pielęgniarskich, mobilnych punktów pobrań i manewrowania między łóżkami pacjentów.

Lekkie wózki pielęgniarskie

Ekonomiczne wózki oddziałowe

Ekonomiczny wózek pielęgniarski jest lżejszy niż większość wózków stalowych, elastyczny i łatwy w manewrowaniu. Zbudowany jest z aluminiowej konstrukcji, powierzchni roboczej HPL i podwójnych uchwytów do pchania.

Nowa konstrukcja zapobiega rozwojowi bakterii dzięki zastosowaniu w pełni szczelnej struktury, dzięki czemu jest bardzo łatwa do czyszczenia

Wózki do hemodializy

Całe niezbędne wyposażenie w jednym wózku

Oferowany przez Intelimedical wózek do dializ został zaprojektowany tak, aby pomóc personelowi medycznemu zajmującemu się dializami poprzez zapewnienie szybkiego, łatwego i czystego dostępu do całego niezbędnego sprzętu do podłączania lub odłączania pacjentów do dializatora.

Wózek jest niezwykle lekki, zwrotny i praktyczny. Jest on wyposażony pod kątem obsługi specyficznych procedur dializy. Konstrukcja z aluminium z plastikową powierzchnią roboczą ułatwia dezynfekcję pomiędzy kolejnymi pacjentami.

Close
Go top