Poznaj nasze systemy Unit Dose

Zautomatyzuj aptekę szpitalną

Intelimedical Poland oferuje szeroką gamę rozwiązań do automatycznego i pół-automatycznego zarządzania dawkami jednostkowymi leków w aptece szpitalnej. Oferowane przez nas systemy są dostosowywane do różnych scenariuszy pracy i zastosowań w aptece.

Wspólną cechą wszystkich rozwiązań Unit Dose są dwa elementy: przepakowanie leków do pojedynczych dawek oraz utworzenie z nich spersonalizowanych terapii dla każdego pacjenta. Oferta Intelimedical Poland umożliwia osiągnięcie tego celu na wiele różnych sposobów.

Wszystkie operacje mają miejsce w aptece. Cięcie, pakowanie, magazynowanie oraz przygotowanie spersonalizowanych recept odbywają się w ramach zintegrowanego w pełni automatycznego łańcucha logistycznego.

Wszystkie operacje mają miejsce w aptece. Cięcie i pakowanie odbywają się automatycznie, Magazynowanie i przygotowanie spersonalizowanych recept odbywa się pół automatycznie – przez człowieka z asystą robota.

W aptece przygotowuje się wyłącznie dawki (cięcie i pakowanie leków), które są okresowo dostarczane na oddział (dwa, trzy razy w tygodniu). Proces przygotowania dawek realizowany jest automatycznie. Na oddziale magazynowanie dawek i przygotowanie terapii odbywa się pół-automatycznie – przez człowieka z asystą automatu.

Aby dowiedzieć się jak zautomatyzować apteczki oddziałowe zobacz: Automatyczne szafy lekowe

Close
Go top