Intelimedical Poland

Innowacje w medycynie

Kompleksowy dostawca i integrator innowacyjnych rozwiązań szpitalnych

Doświadczony zespół specjalistów

Intelimedical Poland to stabilna firma tworzona przez zespół ekspertów z zakresu aparatury medycznej, informatyki i robotyki, farmacji szpitalnej, logistyki magazynowej, architektury oraz zarządzania projektami. Nasze doświadczenie pozwala na całościowe podejście do analizowanego problemu i realizację „pod klucz” nawet najbardziej zaawansowanych projektów w szpitalnym „ekosystemie”.

Indywidualne podejście

Naczelną zasadą Intelimedical Poland jest przygotowywanie rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb Klientów. Każdy projekt jest indywidualny i wymaga zastosowania indywidualnego podejścia. Szerokie portfolio produktów, w wielu przypadkach projektowanych na indywidualne zamówienia, gwarantują, że przygotowana przez nas oferta będzie dopasowana do potrzeb Klienta, a nie odwrotnie. Korzystając z naszych usług Klienci uzyskują komfort współpracy z jednym partnerem kompleksowo realizującym skomplikowane projekty.

Kompleksowa oferta

Z naszymi Klientami i Dostawcami współpracujemy w oparciu o długofalowe partnerstwo. Starannie selekcjonujemy naszych podwykonawców. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania zawsze spełniają najwyższe standardy wymagane w Służbie Zdrowia. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wielu światowej klasy producentów, w oparciu o których budujemy nasze systemy. Nasze doświadczenie jak i doświadczenie naszych Dostawców pozwalają nam tworzyć rozwiązania skierowane do wszystkich obszarów w szpitalu. W naszym portfolio znajdą Państwo produkty dedykowane dla bloku operacyjnego, intensywnej terapii, apteki szpitalnej, oddziałów łóżkowych i wielu innych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48 22 599 42 23
Fax: +48 22 250 10 52
Email: info<at>intelimedical.pl

Intelimedical Poland Sp. z o.o.
ul. Kasprowicza 4,
10-220 Olsztyn

  Imię i nazwisko (wymagane)

  E-mail (wymagany)

  Telefon kontaktowy (wymagany)

  Firma

  Temat

  Treść wiadomości

  Close
  Go top